Luterāņu arhibīskaps Jānis Vanags un viņa uzrunā Архиепископ Янис Ванагс: Западной цивилизации в настоящее время угрожает деградация ценностей и наводнение иммигрантами

Arhibīskaps J. Vanags pauda viedokli, ka Rietumu civilizāciju pašlaik būtiski apdraud vērtību degradācija un migrantu ieplūšana, kas nāk ar savām, bieži vien Eiropai naidīgām vērtībām. Taču Vanags uzsvēra, ka cilvēkiem ir nepieciešama skaidrība un drošība, ko eiropieši tagad sagaida no saviem politiķiem gan Eiropas, gan nacionālajā līmenī. Arī katoļu arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs aizlūdza par sabiedrības intergrēšanos, lai valsts sabiedrība būtu iekļaujoša un saliedētu visus, kas dzīvo Latvijā, un lai visi justos kā mājās.

http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/arhibiskaps-apskaut-latviju-ka-mati.a155527/

Архиепископ призвал западную цивилизацию не терять своих идеалов и отметил, что понятие «европейские ценности» очень размыто. Основной европейской ценностью считается свобода, но свобода невозможна без наличия каких-либо священных запретов, кроме того, такая свобода не объединила бы народ, добавил священнослужитель.

http://www.lsm.lv/ru/statja/obschestvo/novosti/arhiepiskop-vanags-svoboda-nevozmozhna-bez-slova-net.a155530/

Advertisements

Komentēšana ir slēgta.

%d bloggers like this: