Hermanis: “Thalia Theater” cilvēki nav atvērti atšķirīgiem uzskatiem.Режиссер А.Херманис: “Они не открыты различным взглядам!”

Būdams septiņu bērnu tēvs, viņš neesot gatavs strādāt “vēl vienā potenciāli bīstamā pilsētā”. Hermanis piebilst, ka tie, kas piedalījās 2001.gada 11.septembra terora aktos Ņujorkā, “arī nāca no Hamburgas, starp citu”. “Mēs zinām, ka pat Vācijas valdība mainīja bēgļu politiku pēc Parīzes traģēdijas. Tātad cena, kas tika samaksāta, lai beidzot atzītu saikni starp imigrācijas politiku un terorismu, bija 132 jaunu cilvēku nāve Parīzē,” secina režisors. Viņš vaicā: “Vai Vācijā saistīt imigrāciju un terorismu aizvien vēl ir tabu?”

See more at: http://www.la.lv/hermanis-thalia-theater-cilveki-nav-atverti-atskirigiem-uzskatiem/

Latviešu režisors Alvis Hermanis, kurš, paužot protestu pret Vācijas atvērtību imigrantiem un bēgļiem, pametis darbu Hamburgas teātrī “Thalia Theater”, ir mākslinieks, kurš vērtē politiskos procesus un notikumus pasaulē, tādēļ viņa lēmums savā ziņā būtu jāuztver arī kā manifestācija, uzskata kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK).

See more at:http://www.delfi.lv/kultura/news/culturenvironment/melbarde-hermana-lemumu-pamest-darbu-thalia-theater-sauc-par-sava-veida-manifestaciju.d?id=46802215

Advertisements

Komentēšana ir slēgta.

%d bloggers like this: