Izsludināts Eiropas sadarbības projektu un Eiropas tīklu konkursa uzsaukums un publicēta dokumentācija

Eiropas Komisija izsludina 2016. gada Eiropas sadarbības projektu konkursu, kā projektu iesniegšanas termiņu nosakot š.g. 23. novembri.

Atšķirībā no iepriekšējo gadu konkursiem, lielākā izmaiņa šogad ir pieteikumu iesniegšanas kārtībā – jāiesniedz TIKAI elektronisks pieteikums jeb E-forma (kam jāpievieno klāt nepieciešamā dokumentācija). Papildus jāsagatavo dokumenti, kas jānosūta Eiropas Komisijai tikai pēc pieprasījuma.

Sadarbības projektu konkursa uzsaukums: http://eacea.ec.europa.eu/creative-europe/news/call-for-proposal-support-european-cooperation-projects-2017_en

Eiropas tīklu konkursā pieteikumus aicināti iesniegt juridiski reģistrēti kultūras vai radošo nozaru Eiropas līmeņa tīkli VAI juridiski reģistrētas organizācijas, kas pārstāv kādu Eiropas līmeņa tīklu. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – š.g. 25. novembris. 

Eiropas tīklu konkursa uzsaukums: http://eacea.ec.europa.eu/creative-europe/funding/support-european-networks-eacea-392016_en

Aicinām Latvijas kultūras organizācijas un institūcijas apsvērt iespēju uzsākt dalību kādā no esošajiem Eiropas tīkliem, ņemot vērā ieguvumus, ko sniedz organizāciju dalība starptautiskos tīklos – iespēja rast sadarbības partnerus, apmainīties ar pieredzi un zināšanām, rīkot kopīgus notikumus u.tml.

Līdzšinējos programmas “Radošā Eiropa” atbalstītos tīklus var aplūkot šeit:
http://kreatywna-europa.eu/wp-content/uploads/2016/08/cebooklet2016_web.pdf

Advertisements

Komentēšana ir slēgta.

%d bloggers like this: