Jeļenas Tihomirovas fotoizstāde “Lidot var ne tikai putni”. Фотовыставка Е.Тихомировой “Летать могут не только птицы”

Latvijas Ugunsdzēsības muzejā tiks atklāta Jeļenas Tihomirovas fotoizstāde “Lidot var ne tikai putni”, kas veltīta Rīgas civilās aviācijas institūta simtgadei. Izstādes atklāšana notiksies 12.10.2018. plkst. 18:00 Hanzas ielā 5. Ieeja brīva, bet nepieciešama iepriekš pieteikšanās pa telefonu +371 26894177.
Ekspozīcijā būs redzamas fotoreportāžas no dažādiem avio šoviem, kas notikās Ādažu un Spilves lidlaukos, aerofotouzņēmumi – pasaule pilota acīm, fotogrāfijas no Pētera Baznīcas skata laukuma, lidmašīnu tehnikās apkopes uzņēmumi, mazās un lielās aviācijas lidmašīnu fotouzņēmumi gan no iekšpuses, gan ārpuses: no sporta paraplāna līdz pat pasažieru avio laineriem, foto no pilotu treniņu centra, Air Baltic dispečer centra un lidostas “Rīga” lidlauka. Atklāšanas ceremonijas laikā tiks novadīta profesora Vladimira Šestakova Latvijas aviācijas vēstures lekcija, kā arī būs konkurss ar attiecīgās tēmas balvām.
Neformālajā daļā malkojot kafiju vai vīnu visiem viesiem būs iespēja aprunāties ar izstādes autoru, aviācijas pasniedzējiem, pilotiem, inženieriem, un citiem aviācijas profesiju pārstāvjiem. ēšanu profesionālā līmenī. Mācījās pie tādiem slaveniem

Advertisements

Komentēšana ir slēgta.

%d bloggers like this: